Actorul Bradley Cooper a fost desemnat cel mai sexy bărbat de pe planetă

17 Noiembrie 2011 / Ora: 11:24
Tag-uri: Bradley Cooper, cel mai sexy bărbat
Iti place acest articol?  
 

Actorul american Bradley Cooper, de 36 de ani, a fost desemnat 'bărbatul cel mai sexy de pe planetă', într-un top realizat de revista People.

Bradley Cooper, un brunet înalt cu ochii albaştri, s-a remarcat acum doi ani cu comedia Very Bad Trip/Hangover, Marea Mahmureală, care spune povestea călătoriei stropite cu alcool a trei prieteni în Las Vegas. Filmul a fost un succes internaţional şi Bradley Cooper a jucat şi în partea a doua a peliculei, care a apărut pe marele ecran în acest an.

Anul trecut titlul de "cel mai sexy bărbat" i-a fost acordat actorului canadian Ryan Reynolds.

STIRI SIMILARE >>

Un hot a sunat la 112 pentru a cere sa fie salvat de politisti
Cele mai bune destinaţii pentru vara lui 2011
Statui din ceară ale ducesei de Cambridge, expuse în patru muzee Madame Tussauds
STIRI IN ACEEASI CATEGORIE >>

Cel mai poluat loc din lume: 18 tone de deșeuri descoperite
Cea mai frumoasă bibliotecă din lume se află în România
Comentatorul român Ilie Dobre a fost inclus pentru a şaptea oară în Cartea Recordurilor
COMENTARII (45)

Botezatu Ana_Maria - 03 Decembrie 2011 / Ora: 19:37
Este frumos si gingas / Imi place mult ..frumos barbat /

Raspuns
stefania - 06 Ianuarie 2012 / Ora: 18:58
ha,ha,ha

Raspuns
Laur - 24 Ianuarie 2012 / Ora: 22:26
CLOONEY e un bărbat adevărat , prezentabil .

Raspuns
fata lu`mama - 09 Februarie 2012 / Ora: 19:55
GERARD BUTLER !!!

eu - 05 Decembrie 2011 / Ora: 18:17
de Jason Momoa nu ati auzit? daca tot vorbiti despre barbati

Nicolae Oana - 06 Decembrie 2011 / Ora: 07:14
chiar arta superb si eu cred ca este cel mai sexi

Botezatu Ana_Maria - 08 Decembrie 2011 / Ora: 20:31
interesant pe aici/

Misha Polk - 08 Decembrie 2011 / Ora: 21:58
Cel mai sexy ever - Johnny Depp

Cristina - 09 Decembrie 2011 / Ora: 04:58
Elvis Presley ramane pentru mine cel mai frumos barbat din lume.

Cristina - 09 Decembrie 2011 / Ora: 05:00
Da!

viviana din Munchen - 09 Decembrie 2011 / Ora: 22:22
cel mai frumos barbat de pe planeta este actorul Wiliam Lewey.

Alena - 10 Decembrie 2011 / Ora: 12:55
Parerea mea: nu domnule! Cel mai sexi barbat de pe planeta e cel pe care-l iubesti!

Amalia - 11 Decembrie 2011 / Ora: 16:23
Cel mai sexi barbat din lume e Johnny Depp. EVER :X:X:XX:X:X:X:X:X:X:XX:X

Zina - 14 Decembrie 2011 / Ora: 10:29
Asta pentru ca nu-l cunoasteti pe Sorin Costiner.

Zina - 14 Decembrie 2011 / Ora: 11:12
Asta pentru ca nu-l cunoasteti pe Sorin Costiner.

alina - 14 Decembrie 2011 / Ora: 13:33
dupa parerea mea kevin costner este cel mai sexy barbat de pe planeta

Tudor Claudiu - 29 Decembrie 2011 / Ora: 13:56
Parerile sunt impartite , dar dintre vedetele hollywood`ene nu e nici pe departe cel mai frumos barbat chiar e considerat si gasit de catre multi antipatic . Pana si Marcel Iures e mai frumos ca el :)

Bogdan Croitoru - 04 Ianuarie 2012 / Ora: 17:09
asta e cel mai sexi barbat dupa Romeo Fantastik !

dana - 08 Ianuarie 2012 / Ora: 03:43
Asta cu cel mai sexy e in functie de gusturi, individul de mai sus e sexy pt ca asa a hotarat cineva. Si Florin Salam sau Teodor Stolojan sint sexy in viziunea sotiilor sau prietenelor lor.

maria lasc - 12 Ianuarie 2012 / Ora: 06:52
din generatia lui e ok

elena .coman - 15 Ianuarie 2012 / Ora: 20:57
IAN SOMERHALDER este cel mai sexy barbat de pe planeta...are cei mai frumosi ochi si cel mai dulce zambet

Laur - 21 Ianuarie 2012 / Ora: 18:31
Da ! eu şi Clooney reprezentăm adevărata forţă în materie de ...

steremariana - 22 Ianuarie 2012 / Ora: 12:47
cel mai sexy...armand assante,chiar daca este batran

gi - 25 Ianuarie 2012 / Ora: 15:10
Michael pentru mine

Laly - 28 Ianuarie 2012 / Ora: 17:19
Sa-i fie de bine!

alexandra - 30 Ianuarie 2012 / Ora: 17:52
Johnny Depp il bate pe Cooper cu degetul mic, Cooper pare din plastic...

adi - 02 Februarie 2012 / Ora: 09:22
Sunt de parere ca asta e in functie de gusturile fiecaruia! Cineva...cu cei mai frumosi ochi si cel mai fermecator zimbet poate fi ...si cel mai sexi...

antonalexandru - 04 Februarie 2012 / Ora: 09:00
Cel mai frumos barbat din lume sunt EU/

ANTON ALEXANDRU - 04 Februarie 2012 / Ora: 09:02
EU SUNT CEL MAI SEXI .

cristina - 04 Februarie 2012 / Ora: 14:41
cel mai sexi barbat e Silviu Puiu.

cristina - 04 Februarie 2012 / Ora: 14:43
cel mai sexi barbat e Puiu.

iuliana - 04 Februarie 2012 / Ora: 15:29
Cel mai sexi pt. mine ar fi Karan Singh Grover.He is sooo hooooot.

teo - 04 Februarie 2012 / Ora: 23:08
BRAT PITT

adi - 05 Februarie 2012 / Ora: 17:40
E dragut,nu zic nu,dar mai sexi de o mie de ori si mai frumos e iubitul meu.;)

cezar - 05 Februarie 2012 / Ora: 19:11
Da,arata foarte bine in poza.Nu l-am vazut jucand in film si nici nu-mi dau seama daca este altcineva mai sexi si mai frumos.Dar,in concluzie,merita titlul.

misu - 08 Februarie 2012 / Ora: 17:20
pacat ca sunt modest,ca v-as arata eu pe cel mai ,mai

alin - 09 Februarie 2012 / Ora: 02:43
da ai dreptate ca johnny nu e nici unul si nici macar ca Gerard Batler nu se compara asta ii praf mai are de munca pina aj ca ei

Raspuns
fata lui mamica - 09 Februarie 2012 / Ora: 19:57
GERARD BUTLER !!!

Misuca - 12 Februarie 2012 / Ora: 15:00
Traian Basescu este cel mai sexy barbat din lume.Soarele paleste in fata lui.Este un CIOCOFLENDER AUTENTIC.

andreea - 13 Februarie 2012 / Ora: 12:27
Antonio Banderas fara discutii

florin - 13 Februarie 2012 / Ora: 21:42
cel mai sexy barbat este o femeie!!!!!

angela - 14 Februarie 2012 / Ora: 13:33
Eu am o listă: William Levy, Jude Law, Clive Owen, Adam Levine, George Piştereanu

angela - 14 Februarie 2012 / Ora: 13:33
Eu am o listă: William Levy, Jude Law, Clive Owen, Adam Levine, George Piştereanu

andrei (bane) - 14 Februarie 2012 / Ora: 15:42
tom hardy

metallicu - 15 Februarie 2012 / Ora: 18:06
Woody Allen is no 1 !