Actorul Bradley Cooper a fost desemnat cel mai sexy bărbat de pe planetă

17 Noiembrie 2011 / Ora: 11:24
Tag-uri: Bradley Cooper, cel mai sexy bărbat
Iti place acest articol?  
 

Actorul american Bradley Cooper, de 36 de ani, a fost desemnat 'bărbatul cel mai sexy de pe planetă', într-un top realizat de revista People.

Bradley Cooper, un brunet înalt cu ochii albaştri, s-a remarcat acum doi ani cu comedia Very Bad Trip/Hangover, Marea Mahmureală, care spune povestea călătoriei stropite cu alcool a trei prieteni în Las Vegas. Filmul a fost un succes internaţional şi Bradley Cooper a jucat şi în partea a doua a peliculei, care a apărut pe marele ecran în acest an.

Anul trecut titlul de "cel mai sexy bărbat" i-a fost acordat actorului canadian Ryan Reynolds.

STIRI SIMILARE >>

Casa Regală britanică anunță că Prințul William și Kate vor avea un copil
Cea mai frumoasă româncă divorţează
O treime din memoria de scurtă durată este distrusă de fumat
STIRI IN ACEEASI CATEGORIE >>

Cel mai poluat loc din lume: 18 tone de deșeuri descoperite
Cea mai frumoasă bibliotecă din lume se află în România
Comentatorul român Ilie Dobre a fost inclus pentru a şaptea oară în Cartea Recordurilor
COMENTARII (45)

Botezatu Ana_Maria - 03 Decembrie 2011 / Ora: 19:37
Este frumos si gingas / Imi place mult ..frumos barbat /

Raspuns
stefania - 06 Ianuarie 2012 / Ora: 18:58
ha,ha,ha

Raspuns
Laur - 24 Ianuarie 2012 / Ora: 22:26
CLOONEY e un bărbat adevărat , prezentabil .

Raspuns
fata lu`mama - 09 Februarie 2012 / Ora: 19:55
GERARD BUTLER !!!

eu - 05 Decembrie 2011 / Ora: 18:17
de Jason Momoa nu ati auzit? daca tot vorbiti despre barbati

Nicolae Oana - 06 Decembrie 2011 / Ora: 07:14
chiar arta superb si eu cred ca este cel mai sexi

Botezatu Ana_Maria - 08 Decembrie 2011 / Ora: 20:31
interesant pe aici/

Misha Polk - 08 Decembrie 2011 / Ora: 21:58
Cel mai sexy ever - Johnny Depp

Cristina - 09 Decembrie 2011 / Ora: 04:58
Elvis Presley ramane pentru mine cel mai frumos barbat din lume.

Cristina - 09 Decembrie 2011 / Ora: 05:00
Da!

viviana din Munchen - 09 Decembrie 2011 / Ora: 22:22
cel mai frumos barbat de pe planeta este actorul Wiliam Lewey.

Alena - 10 Decembrie 2011 / Ora: 12:55
Parerea mea: nu domnule! Cel mai sexi barbat de pe planeta e cel pe care-l iubesti!

Amalia - 11 Decembrie 2011 / Ora: 16:23
Cel mai sexi barbat din lume e Johnny Depp. EVER :X:X:XX:X:X:X:X:X:X:XX:X

Zina - 14 Decembrie 2011 / Ora: 10:29
Asta pentru ca nu-l cunoasteti pe Sorin Costiner.

Zina - 14 Decembrie 2011 / Ora: 11:12
Asta pentru ca nu-l cunoasteti pe Sorin Costiner.

alina - 14 Decembrie 2011 / Ora: 13:33
dupa parerea mea kevin costner este cel mai sexy barbat de pe planeta

Tudor Claudiu - 29 Decembrie 2011 / Ora: 13:56
Parerile sunt impartite , dar dintre vedetele hollywood`ene nu e nici pe departe cel mai frumos barbat chiar e considerat si gasit de catre multi antipatic . Pana si Marcel Iures e mai frumos ca el :)

Bogdan Croitoru - 04 Ianuarie 2012 / Ora: 17:09
asta e cel mai sexi barbat dupa Romeo Fantastik !

dana - 08 Ianuarie 2012 / Ora: 03:43
Asta cu cel mai sexy e in functie de gusturi, individul de mai sus e sexy pt ca asa a hotarat cineva. Si Florin Salam sau Teodor Stolojan sint sexy in viziunea sotiilor sau prietenelor lor.

maria lasc - 12 Ianuarie 2012 / Ora: 06:52
din generatia lui e ok

elena .coman - 15 Ianuarie 2012 / Ora: 20:57
IAN SOMERHALDER este cel mai sexy barbat de pe planeta...are cei mai frumosi ochi si cel mai dulce zambet

Laur - 21 Ianuarie 2012 / Ora: 18:31
Da ! eu şi Clooney reprezentăm adevărata forţă în materie de ...

steremariana - 22 Ianuarie 2012 / Ora: 12:47
cel mai sexy...armand assante,chiar daca este batran

gi - 25 Ianuarie 2012 / Ora: 15:10
Michael pentru mine

Laly - 28 Ianuarie 2012 / Ora: 17:19
Sa-i fie de bine!

alexandra - 30 Ianuarie 2012 / Ora: 17:52
Johnny Depp il bate pe Cooper cu degetul mic, Cooper pare din plastic...

adi - 02 Februarie 2012 / Ora: 09:22
Sunt de parere ca asta e in functie de gusturile fiecaruia! Cineva...cu cei mai frumosi ochi si cel mai fermecator zimbet poate fi ...si cel mai sexi...

antonalexandru - 04 Februarie 2012 / Ora: 09:00
Cel mai frumos barbat din lume sunt EU/

ANTON ALEXANDRU - 04 Februarie 2012 / Ora: 09:02
EU SUNT CEL MAI SEXI .

cristina - 04 Februarie 2012 / Ora: 14:41
cel mai sexi barbat e Silviu Puiu.

cristina - 04 Februarie 2012 / Ora: 14:43
cel mai sexi barbat e Puiu.

iuliana - 04 Februarie 2012 / Ora: 15:29
Cel mai sexi pt. mine ar fi Karan Singh Grover.He is sooo hooooot.

teo - 04 Februarie 2012 / Ora: 23:08
BRAT PITT

adi - 05 Februarie 2012 / Ora: 17:40
E dragut,nu zic nu,dar mai sexi de o mie de ori si mai frumos e iubitul meu.;)

cezar - 05 Februarie 2012 / Ora: 19:11
Da,arata foarte bine in poza.Nu l-am vazut jucand in film si nici nu-mi dau seama daca este altcineva mai sexi si mai frumos.Dar,in concluzie,merita titlul.

misu - 08 Februarie 2012 / Ora: 17:20
pacat ca sunt modest,ca v-as arata eu pe cel mai ,mai

alin - 09 Februarie 2012 / Ora: 02:43
da ai dreptate ca johnny nu e nici unul si nici macar ca Gerard Batler nu se compara asta ii praf mai are de munca pina aj ca ei

Raspuns
fata lui mamica - 09 Februarie 2012 / Ora: 19:57
GERARD BUTLER !!!

Misuca - 12 Februarie 2012 / Ora: 15:00
Traian Basescu este cel mai sexy barbat din lume.Soarele paleste in fata lui.Este un CIOCOFLENDER AUTENTIC.

andreea - 13 Februarie 2012 / Ora: 12:27
Antonio Banderas fara discutii

florin - 13 Februarie 2012 / Ora: 21:42
cel mai sexy barbat este o femeie!!!!!

angela - 14 Februarie 2012 / Ora: 13:33
Eu am o listă: William Levy, Jude Law, Clive Owen, Adam Levine, George Piştereanu

angela - 14 Februarie 2012 / Ora: 13:33
Eu am o listă: William Levy, Jude Law, Clive Owen, Adam Levine, George Piştereanu

andrei (bane) - 14 Februarie 2012 / Ora: 15:42
tom hardy

metallicu - 15 Februarie 2012 / Ora: 18:06
Woody Allen is no 1 !